aankondiging samenwerking

Multiply is officieel Agency Partner geworden van tritonX

Multiply2 min leestijd

Geen nieuwe samenwerking dus, maar een bevestiging van een partnerschap vanaf het eerste uur.

tritonX

tritonX is een unified commerce-platform voor omnichannel retailers. Het brengt drie onderdelen samen in één omgeving:

  • CDP & klantdata
  • Big Data Marketing
  • Loyalty 3.0: statusniveaus, beloning op gedrag, coupons en een digitale klantenkaart in Apple & Google Wallet.

Loyalty in tritonX: meer dan een stempelkaart

In ons werk voor retailers draait het vaak om loyalty. Daar is tritonX sterk in: Loyalty 3.0 brengt loyalty-status, spaarpunten, coupons en beloning op gedrag samen in één systeem. Alles hangt direct aan het klantprofiel.

Zo ziet de klantreis eruit:

  1. Inschrijving: de klant meldt zich aan via de webshop of aan de kassa. Het profiel wordt direct aangemaakt en gekoppeld aan het spaarprogramma.
  2. Punten verdienen: aankopen, acties en een aangevuld profiel leveren automatisch punten op. De klant ziet zijn saldo op een digitale klantenkaart in Apple of Google Wallet, zonder aparte app.
  3. Loyalty-status: bereikt de klant de drempel die jij instelt, bijvoorbeeld een jaaromzet, dan gaat hij automatisch een niveau omhoog.

Als dé retail marketing specialist helpen we retailorganisaties groeien. Ons uitgangspunt: data moet leiden tot actie, niet tot rapportages.

De klantdata in tritonX zetten we om in marketing, personalisatie en loyaliteit die sturen op winst in plaats van omzet. Online én in de winkel.

Wat het partnerschap klanten oplevert

Als Agency Partner trekken we nog nauwer op met het team van tritonX. Via gezamenlijke trainingen en kennisuitwisseling blijven we op de hoogte van nieuwe functionaliteit en best practices.

Benieuwd wat er in jouw cijfers zit?

Plan een vrijblijvend gesprek. We kijken mee naar je winkels, je klanten en je cijfers, en je krijgt altijd een eerlijk antwoord. Ook als dat is dat het al goed staat.