3 Multiplyu klanten ABN AMRO Beste Winkelketen

Van Dal Mannenmode, Siebel Juweliers en Schuurman Schoenen winnen Beste Winkelketen

Multiply1 min leestijd

Bijna 200.000 stemmen

Op 4 september maakte Retailer of the Year, in samenwerking met hoofdsponsor ABN AMRO, de categoriewinnaars van editie 2026-2027 bekend tijdens een bijeenkomst in Amsterdam. Bijna 200.000 consumenten brachten samen zo'n 300.000 stemmen uit op hun favoriete winkelketens.

Onze klanten scoorden in drie categorieën het beste:

  • Van Dal Mannenmode | winnaar categorie Herenmode
  • Siebel Juweliers | winnaar categorie Mode accessoires
  • Schuurman Schoenen | winnaar categorie Schoenen

Omnichannel loont

Van Dal Mannenmode, Siebel Juweliers en Schuurman Schoenen zijn stuk voor stuk omnichannel klanten van Multiply. Consumenten belonen dat: wie de winkel en de webshop naadloos op elkaar laat aansluiten, wordt daar door bijna 200.000 stemmers voor herkend. Wij zijn trots dat we met deze retailers mogen samenwerken en feliciteren de teams van Van Dal, Siebel en Schuurman van harte met deze erkenning.

Het vervolg

Alle categoriewinnaars zijn automatisch genomineerd voor de overkoepelende titels 'ABN AMRO Beste Winkelketen van Nederland', 'ABN AMRO Webshop Awards the Netherlands' en 'ABN AMRO Retailer of the Year the Netherlands' 2026-2027. Daarvoor start binnenkort een tweede stemronde; de winnaars worden op 5 november 2026 tijdens een gala bekendgemaakt.

Benieuwd wat er in jouw cijfers zit?

Plan een vrijblijvend gesprek. We kijken mee naar je winkels, je klanten en je cijfers, en je krijgt altijd een eerlijk antwoord. Ook als dat is dat het al goed staat.